W grupie VI odbyło się spotkanie z Panią Psycholog Agnieszką Majewicz z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ze Zgierza pod tytułem "Nasze uczucia i emocje". Zapraszmy do obejrzenia fotorelacji:)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!