Logo Miejskiego Przedszkola nr 13 w Zgierzu

Szwedzki stół

Ocena 0/5

W ramach działań naszego przedszkola promującego zdrowie dzieci jeden raz w miesiącu przygotowują swoje pierwsze śniadanie samodzielnie. Każde dziecko komponuje własne kanapki, wybierając zdrowe składniki oraz ucząc się zasad prawidłowego odżywiania. Celem tych działań jest kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, rozwijanie samodzielności oraz zachęcanie dzieci do próbowania różnorodnych produktów. Samodzielne przygotowanie śniadania sprawia dzieciom wiele radości, a jednocześnie pokazuje, że zdrowe jedzenie może być smaczne, kolorowe i ciekawe.

Galeria zdjęć

Chłopiec przygotowuje zdrową kanpkę samodzielnie Zdjęcie zdrowych kanapek na talerzu i szklanek z kakaem Suszone morele na talerzu Dzieci jedzą zdrowe kanapki na jadalni Dzieci jedzą zdrowe kanapki na jadalni Zdowa kanapka na talerzu Dzieci jedzą zdrowe kanapki na jadalni Dziewczynka przygotowuje zdrową kanpkę Dzieci przygotowują kanapki Dzieci jedzą zdrowe kanapki na jadalni
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności