Dzień pszczoły - ciąg dalszy
W ramach akcji "Dzień Pszczoły" grupa II i IV wykonały pszczoły z jajek po kinder niespodziankach. Następnie udały się do ogrodu przedszkolnego i zawiesiły na sznurkach tworząc dekoracje. Przygotowanie pszczół sprawiło im wiele radości. Zapraszmy do obejrzenia fotorelcji:)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!