Warsztaty stolarskie w grupie II i III
W dniu 12.05. nasze przedszkolaki zamieniły się dzisiaj w prawdziwych mistrzów stolarstwa! Gościliśmy w naszym przedszkolu wyjątkowe warsztaty z obróbki drewna. Był to dzień pełen zapachu żywicy, dźwięku stukających młotków i wielkich, dziecięcych odkryć. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!