Dzieci z grupy V brały udział w konkursie plastycznym pod tytułem "Za tymi drzwiami...". Wyróżnienie otrzymała Alicja Hajdys, drobne upominki za udział otrzymali również Nela Tomicka i Bartosz Borowy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!