Wycieczka do ZOO grupa II i III
W dniu 12 czerwca dzieci z grupy II i III wybrały się na pełną emocji wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego. Pogoda dopisała, a uśmiechy nie schodziły z twarzy maluchów przez cały dzień! Dzieci z bliska podziwiały majestatyczne sowy, hipopotamy, żyrafy, słonie oraz wesołe małpki. Przedszkolaki poznały wiele ciekawostek o zwyczajach i domach egzotycznych zwierząt. Drugie śniadanie na świeżym powietrzu smakowało wyjątkowo wyśmienicie. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń, nauki i integracji. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!