Logo Miejskiego Przedszkola nr 13 w Zgierzu

Wycieczka do ZOO grupa II i III

Ocena 0/5

W dniu 12 czerwca dzieci z grupy II i III wybrały się na pełną emocji wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego. Pogoda dopisała, a uśmiechy nie schodziły z twarzy maluchów przez cały dzień! Dzieci z bliska podziwiały majestatyczne sowy, hipopotamy, żyrafy, słonie oraz wesołe małpki. Przedszkolaki poznały wiele ciekawostek o zwyczajach i domach egzotycznych zwierząt. Drugie śniadanie na świeżym powietrzu smakowało wyjątkowo wyśmienicie. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń, nauki i integracji. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii!

Galeria zdjęć

Dzieci spacerują po zoo Dzieci zwiedzają zoo Dzieci oglądają kąpiące się słonie Dzieci oglądają rekina Dzieci oglądają rekina Zdjęcie grupowe w zoo grupy drugiej Dzieci oglądają pływające ryby Dzieci spacerują po zoo parami Dzieci oglądają słonia Dzieci oglądają wydrę Dzieci spacerują po zoo parami Dzieci oglądają ryby w dużym akwarium
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności