Konkurs plastyczny "Super moc na talerzu"
W miesiącu maju w Miejskim Przedszkolu nr 13 w Zgierzu odbył się konkurs plastyczno-techniczny, skierowany do dzieci i ich dziadków. Celem konkursu w ramach Krajowej Sieci Przedszkoli Promujących Zdrowie było upowszechnianie wiedzy o zdrowym odżywianiu, wspieranie edukacji zdrowotnej. W konkursie wzięło udział pięcioro dzieci wraz ze swoją babcią lub dziadkiem: Laura Binkowska, Gabrysia Chorąży, Bianka Jarota, Polak Krucz, Stasio Grabowski. wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe DYPLOMY, UPOMINKI oraz smacznego, zdrowego ananasa. Dziękujemy za wspólną zabawę

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!