Logo Miejskiego Przedszkola nr 13 w Zgierzu

Konkurs plastyczny "Super moc na talerzu"

Ocena 0/5

 W miesiącu maju w Miejskim Przedszkolu nr 13 w Zgierzu odbył się konkurs plastyczno-techniczny, skierowany do dzieci i ich dziadków. Celem konkursu w ramach Krajowej Sieci Przedszkoli Promujących Zdrowie było upowszechnianie wiedzy o zdrowym odżywianiu, wspieranie edukacji zdrowotnej. W konkursie wzięło udział pięcioro dzieci wraz ze swoją babcią lub dziadkiem: Laura Binkowska, Gabrysia Chorąży, Bianka Jarota, Polak Krucz, Stasio Grabowski. wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe DYPLOMY, UPOMINKI oraz smacznego, zdrowego ananasa. Dziękujemy za wspólną zabawę  

Galeria zdjęć

Zdjęcie pracy konkursowej zdrowie na talerzu Zdjecie pracy konkursowej Pani Dyrektor wręcza nagrodę dziecku Zdjęcie pracy konkursowej Zdjęcie pracy konkursowej Zdjęcie pracy konkursowej Nauczycielka wręcza nagrodę dziecku
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności