Gry i zabawy w ogrodzie przedszkolnym z okazji Dnia Dziecka
Przedszkolny ogród to dla naszych podopiecznych prawdziwe centrum dowodzenia i kraina nieskończonej wyobraźni. Każdy ciepły dzień wykorzystujemy na aktywność na świeżym powietrzu, która doskonale łączy naukę z beztroską zabawą. Z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany tor przeszkód. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyli również w zabawach ruchowych przy muzyce. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!