Mali ogrodnicy . Sadzimy pomidory i paprykę .
W ramach zajęć przyrodniczych dzieci sadziły w przedszkolnej szklarni pomidorki oraz słodką paprykę.
Podczas tych warsztatów dzieci dowiedziały się, czego rośliny potrzebują do życia, jak dbać o system korzeniowy oraz jak prawidłowo je podlewać. Teraz przed nami codzienna pielęgnacja, obserwacja wzrostu i wyczekiwanie na pierwsze, kolorowe warzywa! Zieloną lekcję uzupełniliśmy także o witaminową degustację – chrupaliśmy świeżą sałatę, ucząc się, jak ważne dla zdrowia są zielone liście na naszych talerzach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!