Logo Miejskiego Przedszkola nr 13 w Zgierzu

Mali ogrodnicy . Sadzimy pomidory i paprykę .

Ocena 0/5

 W ramach zajęć przyrodniczych dzieci sadziły w przedszkolnej szklarni pomidorki oraz słodką paprykę.
Podczas tych warsztatów dzieci dowiedziały się, czego rośliny potrzebują do życia, jak dbać o system korzeniowy oraz jak prawidłowo je podlewać. Teraz przed nami codzienna pielęgnacja, obserwacja wzrostu i wyczekiwanie na pierwsze, kolorowe warzywa! Zieloną lekcję  uzupełniliśmy także o witaminową degustację – chrupaliśmy świeżą sałatę, ucząc się, jak ważne dla zdrowia są zielone liście na naszych talerzach. 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 


 

 
 
 
 
 
 
 
 


 
 

 
 

Galeria zdjęć

Dzieci jedzą sałatę. Dzieci sadzą pomidory,uśmiechają się . Dzieci sadzą pomidory,uśmiechają się . Dzieci sadzą pomidory,uśmiechają się . Dzieci sadzą paprykę,uśmiechają się . Dzieci stoją ,uśmiechają się .
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności