W grupie III odbyły się zajęcia ćwiczące oddech, koncentracje uwagi , utrwalanie kolorów, tworzenie zbiorów według wybranego koloru.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!