Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
28 listopada dzieci z grupy VIII wybrały się na wycieczkę do pobliskiej biblioteki.
Przedszkolaki w ramach zajęć dowiedziały się co to są Andrzejki i Katarzynki. Spędzając miło czas uczestniczyły w zabawach i wróżbach: dowiedziały się jakiego przyjaciela spotkają w przyszłości oraz czy spełnią się ich marzenia. Dzieci miały również możliwość obejrzenia książek oraz otrzymały zaproszenie do odwiedzania biblioteki razem z rodzicami.